top of page
plakat_1.png
przerabiamy.JPG

Jak co roku w studio TVN wraz z Jurkiem Owsiakiem otwieraliśmy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tego dnia zagraliśmy również w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Siema!!!

W ubiegły weekend występowaliśmy w Niemczech w specjalnym programie musztry paradnej podczas Festiwalu Muzyki Wojskowej Bremen Tattoo 2023. Wszyscy, którzy widzieli naszą próbę generalną w Nadarzynie mogą teraz zobaczyć ostateczną wersję na załączonym filmie. Pokazy wszystkich orkiestr zakończył wielki finał, w którym udział wzięło ponad 700 muzyków. znanie naszej ciężkiej pracy.

plyta_Dawid.jpg
meskie.jpg
meskie_granie_Zywiec.jpg

I tak znaleźliśmy się na najnowszej Płycie Dawida Podsiadło.

Na zdjęciu fragment okładki.

15 lipca w Warszawie a 25 sierpnia zagraliśmy z Dawidem Podsiadło podczas koncertu Męskie Granie 2022.

proba_Czarnogora.JPG

02-12 lipca uczestniczyliśmy w dwóch Festiwalach muzycznych:

w Albanii i Czarnogórze. Oprócz występów codziennie odbywały się warsztaty muzyczne.

62aecf38b1e1d_o_large.jpg

Nasza współpraca z Dawidem Podsiadło to kolejne koncerty na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu oraz Stadionie Śląskim w Chorzowie. łącznie doliczyliśmy się 160 tysięcy widzów.

Dawid.jpg

Bardzo trudno było nam utrzymać w tajemnicy zaproszenie od Dawida Podsiadło na wspólne koncerty stadionowe. 4 czerwca

w Polsat Arenie w Gdańsku 18 czerwca na Tatczyński Arena we Wrocławiu wystąpiliśmy  w najnowszym utworze „Szarość i róż”. Atmosfera nie do opisania. 45 tysięcy osób tańczyło i śpiewało (tak, śpiewało) razem z nami. Dziękujemy za wspaniały czas spędzony w towarzystwie cudownych ludzi - artystów oraz całej ekipy. Mamy nadzieję, że Dawid był zadowolony i jeszcze nas zaprosi na koncerty.

IMG_2230.jpg
fontanny.jpg
mlochow.jpg
pruszkow.jpg
grodzisk.jpg
dzienstazaka.jpg
dni-piastowa-plakat.jpg
stacja.jpg
SOLIDARNI z UKRAINĄ (2).jpg
1-5.jpg
image00133.jpeg
01.jpg

11 czerwca po raz kolejny byliśmy zaproszeni do Inowrocławia, gdzie zagraliśmy specjalny koncert

w Muszli Koncertowej w Parku Solankowym. Publiczność przyjęła nas niezwykle gorąco.

29 maja 2022 r. - 25 lat Konstytucji RP świętowaliśmy podczas pikniku

w Multimedialnym Parku Fontann nad Wisłą

w Warszawie. Przemarsze i pokazy musztry paradnej we wspaniałej atmosferze i pięknej pogodzie.

28 maja zagraliśmy koncert podczas Pikniku Rodzinnego w Młochowie. Niestety pogoda nie dopisała - lało jak z cebra.

21 maja zapewniliśmy oprawę muzyczną podczas Powiatowego Dnia Strażaka w Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

8 maja wystąpiliśmy na Festiwalu Orkiestr Mundurowych w Grodzisku Mazowieckim. Publiczność przyjęła niezwykle gorąco nasz pokaz musztry paradnej oraz przygotowany program koncertowy.

6 maja 2022 r. na placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie zapewniliśmy oprawę muzyczną podczas Centralnych Obchodów Dnia Strażaka 2022.

2 maja 2022 r.  w Piastowie zagraliśmy koncert i zaprezentowaliśmy pokaz musztry paradnej z okazji Dni Piastowa.

23.04 odbył się Pierwszy Błękitny Bal - bal charytatywny na rzecz szkoły Przylądek - niezwykle wydarzenie, które miało miejsce w Centrum Handlowym NOWA STACJA w Pruszkowie.

Każda pomoc dla podopiecznych Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Autyzmem "Przylądek" pomaga im wkroczyć bezpieczniej i szczęśliwiej w dorosłe życie.

W programie balu wystąpiła Orkiestra OSP Nadarzyn.

9 kwietnia o godz. 16:00 w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury zagraliśmy koncert przygotowany specjalnie  dla naszych Gości z Ukrainy, którzy zamieszkali w naszej Gminie. Były kwiaty, chwile radości oraz wzruszenia.
 

Ukraina_edited.png

12 lutego o godz. 16:00 w hali GOSiR Stare Babice w Zielonkach-Parceli odbył się koncert charytatywny zorganizowany dla małej Gabrysi Dorockiej, która jest ciężko chora na SMA1, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

Celem wydarzenia było pozyskanie środków finansowych dla małej Gabrysi. Dziewczynka, by normalnie funkcjonować, potrzebuje na leczenie ponad

9 mln złotych.

30 stycznia 2022 r. punktualnie o godzinie 8:35 rozpoczęliśmy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w studio TVN na placu Defilad w Warszawie.

3...2...1... i zagraliśmy "Glory, Glory Alleluja".

Mieliśmy również zaszczyt wystąpić z koncertem w studio.

Fotorelacja i kilka filmów z Finału na naszym Facebooku.

Rok 2022 rozpoczęliśmy tradycyjnie 6 stycznia udziałem w Orszaku Trzech Króli w Nadarzynie.

jarmark.jpg
kiermasz_Narodowy.jpg
teznia.png
11_listopada.jpg
hiszpanski.jpg
Nina.jpg
brifdm.png
DSC02638.jpg
plakat_Rozalin.jpg
zamkowy.jpg

11. grudnia o godz. 13:00 zagraliśmy Koncert Kolęd  podczas

Pierwszego Jarmarku Świątecznego na placu Poniatowskiego w Nadarzynie.

Wystąpili z nami uczniowie Nadarzyńskiej Szkoły Muzycznej.

28 listopada 2021 r. wystąpiliśmy na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, gdzie  odbył się kolejny, Międzynarodowy Bazar Charytatywny, który organizuje SHOM – Stowarzyszenie Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych akredytowanych w Polsce.
Dochód ze sprzedaży produktów przygotowanych przez członkinie i członków stowarzyszenia w całości przeznaczony jest na rzecz polskich organizacji charytatywnych.

11 listopada 2021 r. podczas otwarcia pierwszej tężni solankowej w Nadarzynie zagraliśmy dla naszych mieszkańców. Pomimo chłodu i późnej pory zabawa była wyśmienita.

11 listopada 2021 r. obchodziliśmy 103. rocznicę odzyskania niepodległości. Tradycyjnie poprowadziliśmy uczestników na Rynek, gdzie pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego odbyła się oficjalna uroczystość.

17 października 2021 r. zagraliśmy w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa drugi koncert z cyklu Hiszpańska Nuta. Nie obyło się bez niespodzianek.

16.10.2021 r.  w SP nr 373 w Warszawie przy ul.Angorskiej 2 zagraliśmy koncert podczas pikniku charytatywnego

BUDZIMY NINĘ,

z którego dochód był przeznaczony na leczenie i rehabilitację.

Nina, trzymamy za Ciebie kciuki!

01. października 2021 r. mieliśmy przyjemność uświetnić 90-te urodziny

Pana Profesora Janusza Majewskiego, Rektora Warszawskiej Szkoły Filmowej, reżysera takich filmów jak: "Zaklęte Rewiry", "Sprawa Gorgonowej",

czy "CK Dezerterzy"...

Dziękujemy za zaproszenie i jeszcze raz Jubilatowi życzymy wszystkiego najlepszego!!!

11 września 2021 r. w Mateczniku Mazowsze odbył się finał konkursu Floriany 2021 oraz Gala Strażacy roku 2021. W tym roku po raz pierwszy nominowane były orkiestry strażackie.

Główną nagrodę w wysokości 2.000 zł oraz tytuł Orkiestry OSP roku 2021 otrzymała Orkiestra OSP z Nadarzyna. Kapituła Konkursu miała bardzo trudne zadanie, gdyż oceniała ponad 300 orkiestr OSP z całego kraju.

Podczas gali Orkiestra OSP Nadarzyn otrzymała z rąk Prezesa Zarządu Głównego OSP – Waldemara Pawlaka medal okolicznościowy z okazji

100-lecia Związku OSP w Polsce.

4 września 2021 r. zaprezentowaliśmy interaktywny program dla mieszkańców Rozalina i okolic oraz koncert polskiej muzyki rozrywkowej. Zabawa była wyśmienita.

4 września 2021 r. na placu Zamkowym w Warszawie świętowaliśmy 100-lecie utworzenia Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP pod hasłem "W jedności siła". Uroczystość zakończyła się pokazem musztry paradnej.

dozynki.jpg
emeryci.jpg
22571_foto.png
rowy.jpg
Bartoszyce.webp
gorzow.jpg
Park Solankowy - Dywan kwiatowy oraz muszla koncertowa.JPG
baseny.jpg
plakat_1..jpg
straz.jpg
plonsk.jpg
195800350_946770119454791_86976065691395
Nikola2.jpg

29 sierpnia 2021 r. zagraliśmy podczas Mszy Dziękczynnej  Dożynkowej w Młochowie. Zaprezentowaliśmy również pokaz musztry paradnej oraz koncert dla zgromadzonej publiczności.

28 sierpnia 2021 r. gościło nas Stowarzyszenie Seniorów Gminy Nadarzyn. Atmosfera byłą wyśmienita. Stowarzyszenie powinno zmienić nazwę na "Najbardziej Zabawowa Młoda Publiczność" Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie naszego koncertu.

22 sierpnia 2021 r. w Długosiodle koło Wyszkowa braliśmy udział w obchodach  Mazowieckiego Święta Plonów. Zapewniliśmy oprawę muzyczną podczas mszy świętej, następnie poprowadziliśmy przemarsz wieńców dożynkowych oraz zagraliśmy koncert dla licznie zgromadzonej publiczności.

W dniach 3-10 lipca 2021 r. w Rowach odbyły się bardzo pracowite warsztaty muzyczne naszej Orkiestry. Oprócz zajęć w sekcjach oraz wielu prób zaprezentowaliśmy flashmob w centrum Rowów, a na zakończenie pobytu przemarsz, pokaz musztry paradnej oraz koncert galowy

w amfiteatrze.

2 lipca 2021 r. zagraliśmy koncert na Rynku w Bartoszycach. Pomimo przelotnego deszczu licznie zgromadzona publiczność bawiła się doskonale. Tym samym w gąszczu parasoli, ale z ogromnym entuzjazmem orkiestra OSP Nadarzyn dała koncert jakiego jeszcze      w Bartoszycach jeszcze nie było.

27 czerwca 2021 r. Odbył się koncert naszej Orkiestry podczas Ogólnopolskiej Gali Mundurowych Orkiestr Dętych w Pałacu Pawłowice w Gorzowie Śląskim. Wystąpiliśmy poza konkursem jak Gość Honorowy.

20 czerwca 2021 r. zagraliśmy brawurowy koncert połączony z pokazem musztry paradnej w Parku Solankowego w Inowrocławiu.

16 czerwca 2021 r. Oficjalne otwarcie kompleksu wypoczynkowego z basenami letnimi w Strzeniówce

13 czerwca 2021 r. zagraliśmy pierwszy koncert z publicznością po przerwie covidovej. Czterokrotnie przekładany koncert Hiszpańska Nuta odbył się przy pełnej sali zgodnie z zachowaniem wszystkich przepisów sanitarnych.

12 czerwca 2021 r. Uroczyste obchody Dnia Strażaka w naszej Gminie rozpocznie Śsza Święta z strażaków o godz. 10.00 w kościele w Nadarzynie.

4 czerwca 2021 r.  Uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka w Płońsku

3 czerwca 2021 r.  uczestniczyliśmy w obchodach święta Bożego Ciała w Młochowie i Nadarzynie

Nasz a młoda tamburmajorka Nikola Omen prezentuje swoją pasję

w programie PasjoManiacy Disney Channel

wospscena2021.JPG
wosp_maly.jpg

31 stycznia 2021 r.

Jak zwykle nowy rok rozpoczęliśmy otwierając Finał

Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w studio TVN w Warszawie.

Nie odpuszczamy też koncertu w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury.

Tym razem nasz występ był transmitowany on-line.

SIE MA!!!!!

bottom of page